CSKA u Moskvi minimalno pobijedio Slaven Belupo

2

Nogometaši CSKA osigurali su prolaz u ligu Uefe pobjedivši na stadionu Lužnjiki u Moskvi Slaven Belupo 1-0. Ukupni rezultat dvije utakmice je 3-1

DRUGO POLUVRIJEME
48'- Priliku iz prekida s desne strane u liniji 16erca imao je Posavec, no on je predaleko "centrirao".
50'- Nakon prekršaja Čavala, CSKA je dobio priliku iz slobodnog udarca sa manje od 20 metara, no Erkin je pogodio živi zid.
54'- Prvi korner za Slaven stigao je nakon dobrog centaršuta. No Čavalovo ubacivanje nije bilo opasno.
56'- Džagojev je umalo postigao drugi gol za CSKA. Nije stigao zahvatiti loptu nakon dobrog centaršuta u pet metara.
63'- Šafarić je zamijenio Nynkua.
71'- Wagner se probio u šesnesterac Slavena, no nije se snašao.
74'- Šafarić imao najveću priliku za Slaven, no njegov udarac Akinfejev je zaustavio.
80'- Imao je Kresinger priliku ubaciti u sredinu, no njegovo dodavanje nije bilo precizno.
82'- Sad je priliku imao CSKA, Žirkov je odlično asistirao, no Love i Džagojev nisu stigli tu loptu.
89'- Nogometaši CSKA počeli su još bolje igrati ulaskom Žirkova. No unatoč nekoliko dobrih prilika nisu pobjedu učinili uvjerljivijom.
90'- Akinfejev je obranio novi neugodni udarac.