Eriksenova Danska nemoćna protiv Tunisa: Poništili dva gola

Tunis je agresivno započeo susret protiv Danske kojoj nedostaje kreacije u napadu. Tunižani su prijetili Dancima, gol je zabio Issam Jebali, ali sudac je označio zaleđe. U konačnici su izvukli bod

U utakmici 1. kola skupine D na Svjetskom nogometnom prvenstvu Danska i Tunis su na stadionu Education City igrali 0-0.

Bila je to vrlo loša partija s obje strane tijekom koje je svaka reprezentacija praktički samo jednom ozbiljnije zaprijetila suparničkim vratima.

Tunis je najbolju priliku imao u 43. minuti kada je Schmeichel obranio dobar udarac Jebalija, dok je Danska u 70. minuti nakon udarca iz kuta pogodila vratnicu preko Christensena koji je bio najviši u skoku.

U skupini D svoj susret 1. kola od 20 sati će igrati branitelj naslova Francuska i Australija.

Prognoziraj pobjednika SP-a i osvoji reprezentativni dres Luke Modrića! Klikni OVDJE.