Danijel Pranjić 'bombom' s 30 metara zabio u pobjedi svojih

Susret su za goste započela sva tri Hrvata u 4-2-3-1 formaciji. Schildenfeld kao lijevi stoper, Pranjić kao lijevi zadnji vezni te Petrić kao polušpica iza napadača

Panathinaikos je na gostovanju kod OFI-ja u 24. kolu grčkog prvenstva slavio 3-2, a među strijelcima se našao i Danijel Pranjić koji je bio precizan u 49. minuti utakmice za poravnanje rezultata 2-2. Bio je to sjajan udarac s 30 metara koji se od prečke odbio u gol domaćina.

Utakmicu su za 'zelene' započela sva trojica hrvatskih igrača u 4-2-3-1 formaciji. Gordon Schildenfeld kao lijevi stoper, Danijel Pranjić kao lijevi zadnji vezni te Mladen Petrić kao centralni vezni iza napadača, a on je i jedini bio zamijenjen i to u 62. minuti. Schildenfeld je pak u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena dobio žuti karton.