Diamantakos opet trpa! Zabio gol, a onda promašio penal...

St. Pauli je u 31. kolu druge Bundeslige slavio protiv Erzgebirge Auea 2-1, a među zaslužnima za to slavlje bio je i budući napadač Hajduka Dimitris Diamantakos.

Diamantakos je u 22. minuti zabio gol za 1-0. Dobio je dodavanje s lijeve strane i sa 7-8 metara matirao protivničkog golmana.

Već 19 minuta kasnije St. Pauli je poveo 2-0, a grčki napadač propustio je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena to povisiti i na 3-0.

Imao je tada penal, no nije ga zabio. Gosti su na 2-1 smanjili u 74. minuti, a to je ostao i konačni rezultata.

Diamantakos je već sve dogovorio sa splitskim klubom u koji stiže ovog ljeta. Ovo mu je deseti gol u drugom rangu njemačkog nogometa ove sezone.