Dinamo uz Dinamo: Talijanski navijači skandirali 'modrima'

Dva dana uoči utakmice na Giuseppe Meazzi u košarkaškoj dvorani Mediolanum Forum u Milanu navijači Dinamo Sassarija pružili su podršku zagrebačkom Dinamu za dvoboj s Atalantom

Zagrebački Dinamo u utorak gostuje kod Atalante u Milanu u petom kolu nogometne Lige prvaka, a u nedjelju mu je upravo iz Milana stigla neočekivana podrška navijača talijanskog kluba Dinamo Sassari.

POGLEDAJTE VIDEO:

Nakon utakmice domaćeg prvenstva protiv Olimpije u Mediolanum Forumu, koju je Sassari izgubio 90-78 navijači gostujućeg kluba, skandirali su "Dinamo Zagreb, Dinamo Zagreb!".

Za sve je 'kriv' poznati zagrebački odvjetnik Saša Pavličić Bekić, veliki navijač "modrih", koji se našao blizu navijača Dinamo Sassarija i snimio uzvike podrške hrvatskom prvaku. On je i veliki prijatelj Mire Bilana, Šibenčanina koji je od ove sezone član Sassarija.

Tko zna, možda se nakon ovakve geste izrodi i novo prijateljstvo između navijačkim skupinama. U utorak će na Giuseppe Meazzi biti oko 4000 navijača zagrebačkog kluba, ali imat će i podršku nekoliko stotina navijača kluba sa Sardinije.