To je to što me zanima!

Đoković: Trenutačno mi je teško osvajati titule. Ali to ne znači kako više nikad to neću učiniti...

Tenis je sport u kojem vam treba pobjednički mentalitet. Nikad ne smijete biti zadovoljni, jer kada ćete biti, onda trebate spustiti reket sa strane, istaknuo je Đoković i poručio kako neće stati
Vidi originalni članak

Novak Đoković (37) navikao je na titule i status najboljeg tenisača na svijetu. Ali ni legendarni "Nole" ne može zaustaviti biološki sat koji kuca u svakome od nas, pa tako i njemu, iako je srpski tenisač godinama marljivo radio i pazio kako bi bio u savršenoj tjelesnoj formi. 

POGLEDAJTE VIDEO:

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video

Tako je Đoković bez ATP titule još od 2023. godine (lani je osvojio Olimpijske igre), peti je tenisač na svijetu i mnogi smatraju kako postoji realna mogućnost da do kraja karijere neće osvojiti 25. Grand slam titulu koju toliko priželjkuje.

Ipak, Đoković na sve to gleda kao još jedan izazov. Smatra kako će još jednom dokazati kritičarima kako nisu u pravu, kao što su mu nekoć govorili kako neće prestići Federera i Nadala po broju titula. U intervju za portal Business Travel USA istaknuo je kako vjeruje u povratak na vrh.

SVE SNIMILE KAMERE VIDEO Đoković gubi živce i na treningu: 'Je**m ti tenis više!'

- Većinu sam života proveo igrajući tenis, i tako je od mojih malih nogu. Uložio sam u sport svu moju mentalnu, fizičku i emocionalnu snagu i, moram priznati, to se isplatilo. Naravno, trenutačno mi izazovno igrati na razini na kojoj sam bio na vrhuncu. Ali to ne znači kako više nikad neću biti na toj razini. - istaknuo je Đoković, koji pršti od optimizma.

Priliku za 25. Grand slam imat će od 25. svibnja do 8. lipnja kada će se igrati Roland Garros. 

SVI MEČEVI ODGOĐENI Nestanak struje u Španjolskoj stvorio probleme na teniskom turniru. Odgođen i Donnin meč

- Tenis je sport u kojem vam treba pobjednički mentalitet. Nikad ne smijete biti zadovoljni, jer kada ćete biti, onda trebate spustiti reket sa strane. Ali.. Ja se ne osjećam kao da mi je dosta. - zaključio je Đoković.

Idi na 24sata

Komentari 8

  • Mr. Pickles 02.05.2025.

    Ima da ga biju bilo gde i bilo kada da dođe igrati

  • pajoo01 01.05.2025.

    Nije mi bio simpatičan dok nisam vidio da ima muda reći Velikom vođi da odj....

  • MONZA DINAMO 01.05.2025.

    đoleeee care brate samo bog dinamo ,zvezda i novak doković brat šta je je

Komentiraj...
Vidi sve komentare