To je to što me zanima!

Društvo za pamćenje: NBA se ne igra, a balkanska družina uživa

Balkanci su iskoristili slobodno vrijeme u Orlandu pa su otišli zajedno na večeru gdje su se družili, a epsku fotografiju uslikao je trener Portlanda Terry Stotts...
Vidi originalni članak

NBA liga je od srijede pod znakom stop zbog bojkota brojnih igrača. Prvo su igrači Milwaukeeja odbili igrati protiv Orlanda zbog rasne nepravde koja se događa u SAD-u, a zatim je uslijedilo otkazivanje i ostalih utakmica.

Klubovi i igrači su u četvrtak imali sastanak gdje pregovarali o prekidu ili nastavku natjecanja. Lakersi i Clippersi, LeBron James i Kawhi Leonard su bili protiv, no većina klubova je izglasala nastavak natjecanja pa bi već danas trebali gledati nove utakmice. 

Dok su Amerikanci bojkotirali i sastančili, balkanska družina je uživala u večeri. I to kakva družina. Crnogorac Nikola Vučević, Srbi Nikola Jokić i Boban Marjanović, Hrvati Ivica Zubac i Mario Hezonja, Slovenci Goran Dragić, Luka Dončić i Vlatko Čančar te BiH košarkaš Jusuf Nurkić. Ekipa koja bi bez problema mogla parirati i u NBA ligi, a mnogi su se zamislili što bi bilo da se Jugoslavija nije raspala.

Balkanci su iskoristili slobodno vrijeme u Orlandu pa su otišli zajedno na večeru gdje su se družili, a epsku fotografiju uslikao je trener Portlanda Terry Stotts.

Nažalost, uskoro će netko od ovih igrača morati napustiti balon. Mario Hezonja i Jusuf Nurkić su pred ispadanjem sa svojim Portlandom, Lakersi ih vode 3-1. Denver Nikole Jokića i Vlatka Čančara gubi 3-2 u Ute, a Nikola Vučević i Orlando gube 3-1 od Milwaukeeja. 

U izravnoj borbi za mjesto u polufinalu konferencije su Boban Marjanović, Luka Dončić i Ivica Zubac. Clippersi trenutačno imaju vodstvo od 3-2 protiv Dallasa, a jedini je u polufinale zasad prošao Goran Dragić sa svojim Miamijem.

Jednom riječju, ekipa za pamćenje, a fali još samo Bojan Bogdanović koji bi tu sigurno bio da nije bilo ozljede!

 

Idi na 24sata

Komentari 19

  • CK 29.08.2020.

    Nakantali bi amere i poslje bi se tusirali sa predsjednicom Melanijom

  • Fullmetaljacket 29.08.2020.

    Doncic nije slovenac vec srbin, i bez srama slusa cetnicke pjesme i time se hvali po instagramu.

  • PredragKišurek 29.08.2020.

    Balkanci glupost šta mi imamo sa balkanom mi smo u EU. to što neki glupani pišu ili pričaju ebo vas balkan.Sport je sport imao sam prilike nažalost biti u JNA srbi i Slovenci bi nas pojeli da mogu onda su pokazivali 3 prsta slovenci nisu podnosili Jugoslaviju tj. samo mi slovenci mi slovenci. NAŠI IGRAČI TJ. OPĆENITO SPORTAŠI SU IGRALI SVOJE Sportove i nitko ih nije naučio šta su i koga predstavljaju.Naivni i glupi slikali se pa šta neće odmah širiti bratstvo i jedinstvo.

Komentiraj...
Vidi sve komentare