Meni bi bilo interesantnije vidit onu bivsu reprezentaciju yu. prije raspada u fajtu s amerima. Nisam sad neki nostalgicar tih vremena da se razumjemo al ta pom
isao uvjek zagolica mastu.
Prikaži još ↓
ante-portas
28.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Balkane moj...
Hr
HrvojeLivnjak
28.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
rugali bi se sa svima.. a cak bi i ameri imali problem.
Dk
Deaktivirani korisnik
28.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije balkanska već Jugoslavenska..mislim na geografski prostor...
matija16
28.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
A gdje su crnci, al su ovi rasisti 🤣🤣🤣🤣
Dk
Deaktivirani korisnik
28.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
A di su maske ???
CK
CK
29.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Nakantali bi amere i poslje bi se tusirali sa predsjednicom Melanijom
Fu
Fullmetaljacket
29.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Doncic nije slovenac vec srbin, i bez srama slusa cetnicke pjesme i time se hvali po instagramu.
Pr
PredragKišurek
29.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Balkanci glupost šta mi imamo sa balkanom mi smo u EU. to što neki glupani pišu ili pričaju ebo vas balkan.Sport je sport imao sam prilike nažalost biti u JNA s
rbi i Slovenci bi nas pojeli da mogu onda su pokazivali 3 prsta slovenci nisu podnosili Jugoslaviju tj. samo mi slovenci mi slovenci. NAŠI IGRAČI TJ. OPĆENITO SPORTAŠI SU IGRALI SVOJE Sportove i nitko ih nije naučio šta su i koga predstavljaju.Naivni i glupi slikali se pa šta neće odmah širiti bratstvo i jedinstvo.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .