Duje Čop zabio prekrasan gol iz slobodnjaka u porazu Gijona

Duje Čop je ponovo zabio ljepoticu. Napadač Sporting Gijona pogodio je iz slobodnog udarca u porazu svoje momčadi od Espanyola. Bio je to njegov peti gol u sezoni

Hrvatski reprezentativac i napadač Sporting Gijona Duje Čop ne prestaje zabijati. Ponovo je zabio iz slobodnjaka, ovaj put u porazu svojeg Sporting Gijona na gostovanju kod Espanyola 2-1 u sklopu 15. kola španjolske La Lige.

Već je sve bilo gotovo kada je Čop zabio, što niti najmanje ne umanjuje ljepotu gola bivšeg napadača Hajduka i Dinama. Felipe Caicedo zabio je za vodstvo Espanyola u 54. minuti, dok je pobjedu potvrdio Leo Baptistao u 90. Čop je počasni pogodak za Gijon postigao u drugoj minuti sudačke nadoknade.

- Golaazzooo - rekli bi Španjolci, a uvjerite se sami u prekrasan Čopov gol, peti ove sezone.