Eduardo dao drugi gol sezone, ušao i zabio nakon 18 minuta

Dudu je 'u paketu' s Darijom Srnom u igru ušao u 65. pri rezultatu 1-0, a samo 18 minuta kasnije pogodio je mrežu. Ponovno je pokazao kako ima 'killerski' instinkt

Nakon odlazaka nekih igrača poput Fernandinha i Mhitarjana, hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva igra puno češće nego ranijih sezona. Prilike sjajno koristi.

Šahtar je u srijedu navečer igrao ukrajinski Kup, a na gostovanju su s 3-0 pobijedili Iličevec i plasirali se u osminu finala. Dudu je 'u paketu' sa Srnom u igru ušao u 65. pri rezultatu 1-0, a 18 minuta kasnije pogodio je mrežu. Ponovno je pokazao kako ima 'killerski' instinkt.

Težak Stepanenkov nabačaj sjajno je zabio. Lopta se neugodno odbila od travnjaka, a Da Silva ju je zabio glavom u suprotni kut, iskosa sa pet metara.

OVDJE pogledajte sažetak utakmice i Eduardov gol.

Mamić dobio prvi spor: Uzeli Eduardu stan i dva automobila