'Ej, Igore! Gdje to Vori zavlači ruku brazilskom rukometašu?

Stara je to škola rukometnog 'bezobrazluka', popularna i u ostalim sportovima, no Petrusu se nije svidjela. Vori se ipak ispričao uz smiješak pa se sve i zaboravilo...

Teže no što se to očekivalo, hrvatska je rukometna reprezentacija svladala Brazil 26-25 i plasirala se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva u Kataru. Brazilski su rukometaši bili učinkoviti u napadu, pogotovo s crte od šest metara pa su 'kauboji' morali posezati za svakojakim 'rukometnim igricama' u obrani.

Nakon prilično lošeg prvog poluvremena, naši su se rukometaši vratili na početku drugog dijela, no uporni Brazilci nisu se predavali i ponovno su nam počeli puhati za vrat

U 40. minuti susreta Igor Vori je na crti zavlačio ruku na dio tijela Thiagusa Petrusa kojim se ovaj uporno 'gurao'. Stara je to škola rukometnog 'bezobrazluka', popularna i u ostalim sportovima, no Petrusu se očito nije svidjela. Vori se ipak ispričao uz lagani smiješak pa su obojica sve skupa brzo zaboravila.