E, ovo je savršenstvo igre! Can je škaricama utrpao gol sezone

Njemački veznjak Emre Can zabio je golčinu škaricama na preciznu asistenciju Lucasa Leive, a ova genijalnost itekako kandidira za najbolji gol sezone. Savršenstvo...

Liverpool i Dejan Lovren u velikoj su borbi za plasman u Ligu prvaka za sljedeću sezonu, a večeras su pobijedili Watford 1-0 neviđenom golčinom veznjaka Emrea Cana.

Taj je gol je pao u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena i bila je to lijepa utjeha za goste nakon što im se u 13. minuti utakmice ozlijedio ponajbolji igrač Phillipe Coutinho.

Can je zabio golčinu škaricama na lijepu asistenciju Lucasa Leive, a ovaj gol itekako kandidira za najbolji gol sezone. Bio je to peti gol u sezoni Nijemca.

Pogledajte i uvjerite se!

Naš stoper Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta u pobjedi svoje momčadi koja sanja o trećem mjestu, odnosno plasmanu u Ligu prvaka. Imali su i sreće budući da je u zadnjim sekundama Sebastian Prodl zatresao prečku!

Ipak, pobjedu 'redsima' donio je sjajni Can golom koji je oduševio i slavnog Garyja Linekera.