'Eto zašto je Hamšik najbolji slovački igrač svih vremena'

Namjestio je prvi  gol i postigao sjajan drugi, a i u obrani je bio fantastičan, pohvalio je svog najboljeg igrača u pobjedi protiv Rusije izbornik slovačke Jan Kozak

Izgubili smo i sada moramo pobijediti Wales u zadnjoj utakmici. Bili smo puno bolji u prvom dijelu, a primili samo dva gola. U drugom poluvremenu smo promijenili način igre, no nije bilo dovoljno. Sada se moramo koncentrirati na to da zaustavimo Garetha Balea i Aarona Ramseya, rekao je ruski izbornik Leonid Slutski nakon neugodnog poraza od Slovačke 2-1.

Slovaci su pobijedili na krilima sjajnog Mareka Hamšika koji je zabio jedan od najljepših golova Eura.

- Marek Hamšik je na ovoj utakmici pokazao zašto je naš najbolji igrač svih vremena. Namjestio je prvi  gol i postigao sjajan drugi, a i u obrani je bio fantastičan. Na kraju utakmice smo ostali bez snage i zadnje minute su jako, jako dugo trajale - rekao je Jan Kozak.