Fantastični Kljaković Gašpić u Splitu do svog 3. zlata u Finnu

Kada je hrvatski jedriličar prvi prošao ciljem Split je zapalio i baklje, a Kljaković Gašpić završio je u moru. Sjajni jedriličar uz 3 zlata ima jedno srebro i 2 bronce

Ivan Kljaković Gašpić europski je prvak 2015. u klasi Finn nakon što je u finalu bio bolji od Novozelanđanina Josha Juniora te tako osvojio svoje treće zlato u Finnu i ukupno šestu medalju s europskih prvenstava. Broncu je osvojio Slovenac Vasilij Žbogar

Nakon što je hrvatski jedriličar prvi prošao kroz cilj, Split je zapalio i baklje, a Kljaković Gašpić završio je u moru. Sjajni jedriličar uz tri zlata ima jedno srebro i dvije bronce, a da sreća bude veća pobrinuo se i Nenad Bugarin koji je osvojio broncu u juniorskoj konkurenciji.