FOTO Skinuli gaće i napadaču pokazali gole stražnjice. On im uzvratio hladnokrvnim golom

Bizarna scena dogodila se u 39. minuti kada je dosuđen drugi penal za domaćina, a odgovornost je preuzeo Muhammed Cham Saračević. Rođen je u Austriji, a porijeklo vuče iz Bosne i Hercegovine

Nevjerojatne scene dolaze iz najvišeg ranga francuskog nogometa. Ma i da su iz nižih liga gdje smo se nagledali zaista svega, opet bi bilo krajnje bizarno.

Ovdje je ipak riječ o sudaru Clermonta i Angersa u Ligue 1, u kojem je domaćin unatoč dvama crvenim kartonima pobijedio 2-1.

Bizarna scena dogodila se u 39. minuti kada je dosuđen drugi penal za domaćina, a odgovornost je preuzeo Muhammed Cham Saračević koji je inače rođen u Austriji.

Napadač bh. porijekla taman se spremao izvesti najstrožu kaznu kada su gostujući navijači skinuli gaće i pokazali mu stražnjice.

Vjerojatno su se nadali da će zbuniti 23-godišnjeg nogometaša, no Saračević im je hladnokrvno uzvratio pogotkom po podu po sredini gola.