Golijada u Zaprešiću: Inter preokretom do pobjede...

Zaprešićani u doma gubili 3-1 na poluvremenu od Zadra. U nastavku su čudesnim preokretom ipak uspjeli pobijediti. Tri je gola zabio Miroslav Šarić

U prvoj utakmici 11. kola Prve HNL Inter je u Zaprešiću pobijedio Zadar rezultatom 4-3. Gosti iz Zadra vodili su 1-3 do poluvremena misleći da će u drugom dijelu mirno privesti utakmicu kraju, no ni dva gola viška nisu im bila dovoljna da iz Zaprešića odu sa sva tri boda. Junak Zaprešićana i igrač utakmice bio je fantastični Miroslav Šarić koji je zabio tri gola, a jednog je dodao Dodo. Za Zadar su zabijali Mitrović, Terkeš i Šaranović.