Gorica u gostima dobila Inter i preskočila ga na trećem mjestu

Odlučujući gol za Goricu na stadionu u Zaprešiću postigao je Ivan Antolek u 29. minuti utakmice, a gosti su ovom pobjedom prestigli Inter na trećem mjestu tablice

U 27. kolu Druge HNL petak nam je donio dva susreta u kojima je Zagreb teško, ali očekivano, na svom terenu pobijedio Zelinu 2-1, a Gorica na gostovanju kod Intera slavila rezultatom 1-0.

Odlučujući gol za Goricu na stadionu u Zaprešiću postigao je Ivan Antolek u 29. minuti utakmice, a gosti su ovom pobjedom prestigli Inter na trećem mjestu na tablici i približili se drugoplasiranoj Cibaliji, koja ima utakmicu manje, na samo jedan bod zaostatka.

Momčad Ilije Lončarevića u sljedećem kolu dočekuje Pomorac, a onda joj slijede dvije utakmice protiv dvije vodeće momčadi lige, gostujuća protiv Zagreba te domaća protiv Cibalije