Hajduk na Maksimiru podignuo trofej prvaka! Uzeo duplu krunu

Momčad Zlatka Jerkovića prije četiri dana u Rijeci je uvjerljivom pobjedom nad Osijekom osvojila Hrvatski nogometni kup. A u nedjelju je u zadnjem kolu HNL-a podignula trofej na Maksimiru

Pioniri Hajduka su nekoliko kola prije kraja HNL-a izgradili nedostižnu prednost za konkurente i derbi s pionirima Dinama bio je revijalnog karaktera. Splitski mladići odigrali su 1-1 na jednom od pomoćnih terena u Maksimiru pa podignuli trofej hrvatskog prvaka usred Zagreba.

POGLEDAJTE VIDEO:

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a nakon tri minute igre u nastavku Dinamo je udarcem glavom u vodstvo doveo Karlo Pajsar. Tri minute kasnije izjednačio je Ante Bartulović preciznim udarcem postavivši konačan rezultat derbija. Asistirao mu je Filip Bokan.

Momčad Zlatka Jerkovića prije četiri dana u Rijeci je uvjerljivom pobjedom nad Osijekom osvojila i Hrvatski nogometni kup, pa je dvostruka kruna zasluženo završila na Poljudu. Nakon utakmice Dinamo - Hajduk upriličena je mala svečanost na kojoj su Bijelima uručeni pobjednički pehar i medalje za osvojeno prvo mjesto, objavila je službena stranica Hajduka.

Pioniri: Dinamo - Hajduk 1-1.

Igralište: Maksimir.

Sudac: Filip Dragašević (Zagreb).

Strijelci: 1-0 Pajsar (38.), 1-1 Bartulović (41.).