Hobotnica Ter Stegen: U dvije akcije dvaput strašno obranio!

Prvo je dvaput spasio gol Katalonaca u 60. minuti, kada je glavom pucao Andre Silva, zabim se pridigao i ušao u šut Francu Vazquezu. Zatim je još dvaput u par sekundi izludio goste...

Barcelona je u subotu na Camp Nou pobijedila Sevillu 4-2. Naš Ivan Rakitić zabio je gol, a Leo Messi slomio je ruku i to su bile glavne vijesti s te utakmice. No istaknuo se još jedan čovjek - golman Ter Stegen

Kao da to nije bilo dovoljno, u 85. minuti poput hobotnice se bacio na šuteve Pabla Sarabie, a odmah zatim i Wissama Bena Yeddera i pokazao kakva je klasa.

VIDEO POGLEDAJTE OVDJE

Četiri fantastične reakcije, dvije po dvije su dijelile sekunde. Ter Stegen će biti velika uzdanica i u predstojećem El clasicu.