Hrvatska futsal reprezentacija dobila je Slovačku u Bratislavi!

Važnu pobjedu ostvarili su hrvatski futsal reprezentativci. Hrvatska je u prvom ogledu dodatnih kvalifikacija za Euro 2014. godine u Bratislavi pobijedila Slovačku s 3-1...

Veliki korak prema Euru 2014. godine u Belgiji napravila je hrvatska futsal reprezentacija koja je u prvoj utakmici dodatnih kvalifikacija dobila Slovačku u Bratislavi 3-1.

Naši reprezentativci u Hant-Areni pokazali su da su bolja momčad i da su favoriti. Uzvratna utakmica igra se 24. rujna u Dubrovniku i Hrvatska je vrlo blizu Eura u Belgiji.

Slovačka je golom Petera Hal'koa povela pola minute prije kraja prvog poluvremena. Hal'ko je slovački rekorder sa 82 nastupa za reprezentaciju i 62 gola. No nije njegov gol šokirao Hrvatsku

Dario Marinović s dva gola preokreće rezultat, a Tihomir Novak potvrdio je pobjedu.