Inter i Parma podijelili bodove, Kovačić igrao cijelu utakmicu

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu u remiju Intera i Parme te bio jedan od zapaženijih igrača na terenu, no bez gola, ili asistencije...

U posljednjoj utakmici 15. kola talijanskog prvenstva Inter i Parma su na stadionu Giuseppe Meazza odigrali 3-3.

Za domaćine su zabijali Palacio u 44. i 54. na asistenciju Jonathana, odnosno Alvareza, te Guarin u 56. minuti na asistenciju gore spomenutog Palacija, dok su za Parmu golove postigli Sansone u 11. na asistenciju Marcionnija i u 59. na asistenciju Cassanija te Parolo u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu za Inter i bio jedan od zapaženijih igrača na terenu, no bez gola, ili asistencije.