Inter i Split remizirali (1-1) na izrovanom terenu u Zaprešiću

Na terenu na kojem se ni ragbijaši ne bi snašli Inter i Split u Zaprešiću su podijelili bodove u predzadnjoj utakmici 22. kola Prve HNL. Zabili su Ottochian i Pešić za 1-1

U dvoboju 22. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera i RNK Splita odigrali 1-1 (1-0).

Inter i Split remizirali su u nemogućim uvjetima i posve izrovanom terenu u Zaprešiću po kojem je smisleni nogomet bio gotovo nemoguć, a teško da bi se i ragbijaši snašli.

Domaćini su poveli u 41. minuti pogotkom Andree Ottochiana, a u 84. minuti izjednačio je Ivan Pešić. Splićani su ostali četvrti na ljestvici s 33 boda, dok je Inter šesti s 23 boda.Vodi Rijeka s 46 bodova, ispred Dinama koji ima bod manje i kojeg čeka susret kod gradskog suparnika Zagreba u nedjelju popodne.

Pred 300 gledatelja na stadionu ŠRC Zaprešića sudio je Marić iz Daruvara.

Inter- Split 1-1: Ottochian (41)/ Pešić (84).