"Ispričavam se, nedopustivo je što sam ugrizao Ivanovića"

Igrala se 74. minuta, a srpski reprezentativac je čuvao Urugvajca. Suarez je izgubio loptu u pokušaja driblinga, a onda je zbog nemoći ugrizao Ivanovića za nadlakticu

Liverpool i Chelsea odigrali su u nedjelju 2-2, bila je to sjajna utakmica, a prvo ime bio je Luis Suarez.

Ne zbog izjednačujućeg gola u 97. minuti ili glupog penala kojeg je skrivio, već zbog toga što je ugrizao Branislava Ivanovića?!

Igrala se 74. minuta, a srpski reprezentativac je čuvao Urugvajca. Suarez je izgubio loptu u pokušaja driblinga, a onda je u trenutku nemoći ugrizao Ivanovića za nadlakticu. Vjerojatno ga naknadno čeka kazna Saveza.

- Tužan sam zbog onog što se dogodilo, ispričavam se Ivanoviću i cijelom nogometnom svijetu za svoje nedopustivo ponašanje. Jako mi je žao!! - napisao je na Twitteru.

Suarez je fantastičan napadač, ove sezone samo je potvrdio klasu, već je na 30 golova, ali zbog ponašanja vjerojatno nikad neće završiti u nekom od najboljih klubova današnjice...