Jradi: 'Nisam ukrao penal Jairu, ne bih to napravio suigraču...'

Golman Osijeka Ivušić obranio je penal u 96. minuti hajdukovcu Basselu Jradiju, a Jradi se uoči izvođenja penala raspravljao s Jairom koji je također htio pucati penal

Hajduk je u 11. kolu remizirao s Osijekom na domaćem terenu 1-1, a utakmicu je obilježio promašeni penal u 96. minuti.

KOMENTAR Ako ovako nastave, još će dugo igrači Hajduka čistiti svlačionicu

Golman gostiju Ivušić obranio ga je hajdukovcu Basselu Jradiju, a Jradi se uoči izvođenja penala raspravljao s Jairom koji je također htio pucati penal.

Nakon utakmice Jradi se oglasio na Instagramu povodom te rasprave s Jairom kako bi sve rasčistio:

- Samo da rasčistim jednu stvar. Nikad nisam ukrao penal i nikad neću ukrasti penal svom suigraču. Ako me trener odabere da pucam još milijun puta uzet ću odgovornost i pucati još milijun puta - rekao je Jradi.

Situaciju je ranije prokomentirao i trener Hajduka Boro Primorac:

BORO PRIMORAC: 'Izvođač penala? Imamo toliko problema, o tome nismo stigli pričati, kod nas i drugi promaše'

- Nismo razgovarali prije utakmice tko će pucati, ima toliko problema da o tome nismo razglabali. Kod nas je promašio i Caktaš i Jairo... Meni je više žao što nismo dali gol iz deset kornera, mislim da je bila dobra utakmica, naročito u drugom poluvremenu.