Jug sjajnom 3. četvrtinom razbio Mladost u Zagrebu

Jug je 14-10 u gostima pobijedio vaterpoliste Mladosti. Ključna je bila treća četvrtina koju su gosti dobili s uvjerljivih 5-0 i mirno ušli u završnicu

Vaterpolisti Juga pobijedili su Mladost na Savi s uvjerljivih 14-10 u 7. kolu Jadranske lige. Kobna je za domaćine bila treća četvrtina koju su Jugaši dobili s fantastičnih 5-0. Na poluvrijeme se otišlo sa 6-6, ali u trećih osam minuta od ove sezone pomlađena Mladost se u potpunosti izgubila i dopustila gostima da mirno osiguraju pobjedu. U posljednjoj četvrtini Zagrepčani su uspjeli samo ublažiti poraz, no za nešto više nije bilo snage. Najbolji kod Juga su bili Sukno, Bošković i Dobud, a kod Mladosti Letica i Hinić. Pavić je imao pet obrana, a Vićan na golu Juga čak 10.