Junak 'kauboja' srušio je jake Francuze: Brate, ovo je za tebe

Ivan Barbić prije dvije je godine proglašen za najbolje lijevo krilo Europe. Na rukomet je krenuo zbog brata za kojeg tvrdi da je bolji rukometaš od njega. Imao je ponude Benfice i Stuttgarta, ali je odabrao Dubravu...

Hrvatski juniori su u rukometnom klasiku u pravoj drami srušili Francusku (27-26) u prvom kolu Svjetskog prvenstva u Njemačkoj. Takve pobjede su uvijek slatke protiv ovakvog protivnika koji nam je zadao toliko tuge na seniorskoj razini. Kauboji su vodili cijelu utakmicu, tijekom drugog poluvremena bilo je i 21-16, ali ta prednost se istopila. Francuzi su zaigrali agresivnije, zabili nekoliko laganih golova i priredili dramu. U 56. minuti bilo je 26-26.