Junior Fernandes debitirao je u remiju za 2. momčad Dinama

Dinamov nogometaš Junior Fernandes debitirao je za Dinamo 2. Utakmicu su, uz njega, igrali i Paulo Machado te Jeremy Taravel, ali ni s, inače trojicom prvotimaca Dinama, Dinamo 2 nije uspio pobijediti zadnju momčad Zadar.

U srazu Druge HNL Zadar i Dinamo 2 na Stanovima su odigrali 1:1. Dinamo je u 49. minuti poveo golom Taravela, a izjednačio je Stipanović u 85. minuti.

Ostali rezultati: Rudeš - Lučko 1:4, Segesta - Dugopolje 3:3, Imotski - Sesvete 0:2, Gorica - Šibenik 0:0, Hrvatski dragovoljac - Cibalia 0:2. Poredak: Šibenik 53 boda, Cibalia 50...