Juve u torinskom derbiju pobijedio golom Amaurija

Golom Amaurija u 48. minuti utakmice Juvetus je pobijedio 1-0 u gradskom derbiju protiv Torina. To im je prva pobjeda u ligi nakon 21. rujna

Bez Darija Kneževića, koji je svih 90 minuta proveo na klupi, Juve je pobijedio Torino 1-0. Nakon pobjede nad madridskim Realom u Ligi prvaka, Juventus se vratio na pobjedničke staze i u prvenstvu. Četiri utakmice prije ove nije uspio dobiti, od Cagliarija prije nešto više od mjesec dana. Prekid crne serije donio je Brazilac Amauri, koji je zabio Realu u utorak, pa sada i Torinu.
U drugoj utakmici subotnjeg programa u Seriji A Siena i Catania su podijelili bodove (1-1). Siena je povela preko Calaija u 75. minuti, a pet minuta kasnije izjednačio je Mascara iz penala.