Kadzior sretan kao malo dijete, zabio svoj prvijenac za Poljsku

Poljska je pred 58 tisuća gledatelja na nacionalnom stadionu u Varšavi pobijedila Izrael 4-0 (1-0), a 'točku na i' stavio je Dinamov Kadzior golom u 84. minuti koji je jako emotivno proslavio

E, ovako se iskreno slavi gol! Damian Kadzior (26) zabio je svoj prvijenac u dresu poljske reprezentacije i pokazao koliko mu znači igranje za nacionalnu selekciju. Gol za 4-0 u 84. minuti protiv Izraela proslavio je kao da je zabio za osvajanje Europskog prvenstva, a ne za tri boda u kvalifikacijama za isto.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Kod 3-0 su Izraelci loše reagirali prilikom pokušaja izlaska iz poljskog presinga te je Arkadiusz Milik iskoristio poklon izraelskog golmana Harusha. Odlično je igrač Napolija uposlio Kadziora koji je hladno poentirao za konačnih 4-0. Tek je tada uslijedio pravi šou kad je Dinamov igrač zdušno proslavio svoj prvi gol u dresu Poljske.