Konačno, zabili smo Portugalu! Ovako im je zapaprio Perišić...

Konačno, zabili smo i tom Portugalu u petoj međusobnoj utakmici!

PRIJATELJSKA: PORTUGAL - HRVATSKA 1-1 Novi Vatreni bombom Perišića izvukli su remi kod Portugala!

U Faru je završilo 1-1, a idealan početak imali smo u 19. minuti finom bombom Ivana Perišića.

Iskoristio je odbijanac na nekih desetak metara od gola Ruija Patricija i kvalitetno pogodio za vodstvo.

Kovačić je oduzeo loptu neopreznoj obrani domaćina, pronašao je Livaju, a ovaj pokušao uzvratiti dodavanjem Kovačiću, no loptu je odbio Cancelo ravno na nogu potpuno samog Perišića, koji s desetak metara lako pogađa mrežu.

Nažalost, primili smo gol iz prekida nakon što je Pepe nadskočio naše braniče u 32. minuti.