Korona u škotskim redovima: Najbolji igrač utakmice protiv Engleske propušta 'vatrene'!

Veznjak Chelseaja nije dobio ni minute protiv Češke, a protiv Engleske je krenuo od prve minute, pokazao raskoš talenta i dobio nagradu za najboljeg igrača utakmice

Škotski nogometni savez danas je potvrdio kako je mladi Billy Gilmour (20) pozitivan na korona virus!

Odlični veznjak bio je pozitivan na testu nakon utakmice s Engleskom u petak te je pred njim desetodnevna izolacija tako da će sigurno propustiti utakmicu protiv 'vatrenih'.

NE VJERUJE 'VATRENIMA' Mou: Hrvatska nije prijetnja, Škoti mogu pobijediti i proći

Gilmour nije zaigrao u prvoj utakmici protiv Češke, a protiv Engleske je krenuo od prve minute i bio jedan od najzaslužnijih za povoljan rezultat protiv puno jačeg protivnika te je dobio nagradu za najboljeg igrača utakmice!

Škotski veznjak je, inače, suigrač našeg Matea Kovačića u Chelseaju za koji je ove sezone upisao pet premierligaških nastupa, četiri u FA kupu, a dvaput je zaigrao i u Ligi prvaka.

Utakmica protiv Engleske bila mu je službeno debitantska budući da je ranije zaigrao u dvije prijateljske utakmice u kojima zajedno nije imao minutažu kakvu je imao u 'bitci za Britaniju'.

To je svakako olakšanje za našeg izbornika Zlatka Dalića, ali realno jedino sebe moramo gledati...

UTAKMICE NAM PREKIDAO I GOLAĆ 'Vatreni', rušite tradiciju! Nikad nismo dobili Škote, niti treću utakmicu ako je odlučivala...