Kostelić 28., Zrnčić-Dim 36., a Jansrudu pobjeda u super G-ju

Naš najbolji skijaš Ivica Kostelić osvojio je 28. mjesto sa 1.79 sekundom zaostatka za Jansrudom. Natko Zrnčić-Dim imao je zaostatak od 2.12 sekunde te je bio 36.

Najbolji skijaši svijeta danas su u norveškom Kvitfjellu vozili super G, a najviše razloga za slavlje imao je domaći skijaš Kjetil Jansrud. On je prvo mjesto uzeo s vremenom 1:31.39 što je za 26 stotinki bilo brže od drugoplasiranog Švicarca Patricka Kuenga.

Na pobjedničkom postolju uz njih je bio Austrijanac Matthias Mayer, koji je za pobjednikom zaostao 33 stotinke.

Vodeći u ukupnom poretku super G-ja i Svjetskog kupa, Norvežanin Aksel Lund Svindal, završio je kao četvrti sa 44 stotinke zaostatka za Jansrudom.

U Kvitfjellu su nastupila i dva hrvatska predstavnika. Naš najbolji skijaš Ivica Kostelić osvojio je 28. mjesto sa 1.79 sekunde zaostatka za pobjednikom. Natko Zrnčić-Dim imao je zaostatak od 2.12 sekunde te je završio na 36. mjestu.