Kranjčarov Portsmouth pregazio Aston Villu

Utakmicu Portsmoutha i Aston Ville Englezi su najavljivali kao noćnu moru za Scotta Carsona jer za Portsmouth je od 1. minute igrao Kranjčar

I 11. utakmicu uzastopce traje Portsmouthova serija bez poraza. “Mornari” su pobijedili Aston Villu u Birminghamu 3-1 i izjednačili se s petoplasiranim Manchester Cityjem.
Utakmicu su Englezi najavljivali kao noćnu moru za Scotta Carsona jer za Portsmouth je od prve minute igrao Niko Kranjčar. Hrvatski reprezentativac ovaj put mu nije zabio kao na Wembleyu, ali Carson je opet primio gol iz daljine - Sulley Muntari je za 2-0 zabio s više od 25 metara.
Na travnjaku, gdje je ove sezone poražen i Chelsea, gosti su poveli autogolom Gardnera, a drugi i treći gol djelo je igrača utakmice Ganca Muntarija.
Svoju najbolju šansu Kranjčar je propustio početkom drugog dijela - tukao je odlično, ali za malo pokraj gola. Za 3-1 zabio je Barry iz penala.