Le Championnat: Ibra i društvo protutnjali su kroz Toulouse...

Golove za gostujući sastav postigli su Pastore u 4. minuti, Zlatan Ibrahimović u 36., Sakho u 70. i Van der Wiel u 73. minuti. Lucas Moura imao je dvije asistencije

Nogometaši PSG-a svladali su u Toulouseu istoimenog domaćina s 4-0 u prvoj utakmici 23. kola francuskog prvenstva…

Za pariški sastav nije konkurirao David Beckham, ali su njegovi novi suigrači dominantnom predstavom osigurali ostanak na prvom mjestu na ljestvici po završetku ovog kola. PSG ima tri boda više od Lyona od kojeg sada, dakako, ima i utakmicu više.

Golove za gostujući sastav postigli su Pastore u 4. minuti, Ibrahimović u 36., Sakho u 70. i Van der Wiel u 73. minuti. Lucas Moura imao je dvije asistencije, a Zlatan Ibrahimović, vodeći strijelac prvenstva, sada s 20 pogodaka, bio je i asistent Van der Wielu za četvrti gol njegove momčadi.

Domaća momčad je od 40. minute igrala bez isključenog M'Benguea, što je, dakako, gostima samo olakšalo posao…