Leipzig zabio gol u 120. minuti! Olmo u finalu njemačkog Kupa

Momčad Juliana Nagelsmanna igrat će finale 13. svibnja protiv pobjednika ogleda Borussia Dortmund-Kiel koji će svoju utakmicu odigrati u subotu

Dani Olmo imat će priliku osvojiti prvi trofej kao igrač RB Leipziga. Njegova je momčad srušila Werder nakon produžetaka (0-0) 2-1 u polufinalu njemačkog Kupa.

Budući da nakon regularnih 90 minuta nismo imali pobjednika, utakmica je otišla u produžetke gdje je nakon tri minute igre Leipzig došao u prednost golom Južnokoreanca Hwang Hee-Chana.

No, Werder izjednačuje taman prije mijenjanja strana u 105. preko Bittencourta.

DANI PUNI BLAGAJNU Dinamo trlja ruke: Milijuni na računu ako Barca dovede Olma

Kada su se momčadi već pripremile na izvođenje penala, strijelac prvog gola Hee-Chan daje prekrasnu loptu za Forsberga koji matira Pavlenku u posljednjim sekundama utakmice.

Leipzig je već jednom igrao u finalu kupa 2019., ali tada je u finalu slavio minhenski Bayern sa 3-0.  U drugom polufinalu igraju Borussia Dortmund i drugoligaš Kiel, a finale u Berlinu se igra 13. svibnja.

BAYERN SVLADAO LEIPZIG Olmo i Sabitzer prijetili, ali su Bavarci ipak korak bliže tituli!