Livaja utrpao četiri komada, a navijači izvjesili: Želimo titulu!

Poklonici Hajduka su na tečnom švedskom novom treneru Jensu Gustafssonu poručili: Želimo titulu! Transparent je visio na zgradi u blizini stadiona Gnjile gdje je Hajduk upriličio feštu HNK Slavena iz Grude

Hajduk je nakon veličanstvenog primitka u Dubrovniku uveličao proslavu 100. rođendana Slavena iz Grude.

POGLEDAJTE VIDEO: Promjena travnjaka na Poljudu

Pred punim tribinama Š.R.C. Gnjile, prije utakmice upriličena je svečanost na kojoj su uručeni prigodni darovi slavljeniku. A onda je uslijedila utakmica u kojoj je Hajduk prilično napunio domaćina i prigodu zaključio s devet komada u mreži (9-1).

Domaćin se dobro držao u prvom poluvremenu, koje je završilo vodstvom momčadi trenera Jensa Gustafssona od 10. minute.

U nastavku su 'bijeli' ubacili u višu brzinu i postigli još osam pogodaka, a domaćin je do počasnog gola došao iz penala u 89. minuti - strijelac je bio Ivan Pulić.

'Bijelima' je prednjačio Marko Livaja, koji je zabio četiri komada dok je Marin Ljubičić dodao tri. Stipe Biuk i Ivan Ćubelić dali su po jedan.

A u blizini stadiona navijači Hajduka izvjesili su transparent i na tečnom švedskom poručili Gustafssonu što očekuju od njega!

- Želimo titulu - stajalo je na bijeloj plahti ispisano crnim sprejem.

Očekivanja od naredne sezone su velika. Pogotovo jer u redovima Hajduka smatraju kako su napravili bitan iskorak za razliku od proteklih godina. Vodstvo je drugačije i strateški gleda u budućnost, a kostur momčadi iz prošle sezone je ostao i ove.

Livaja je ostao, Eduok je produžio ugovor, a klupsku blagajnu napunio je Stanko Jurić, koji je prešao u Parmu za 2 milijuna eura.