Lovren objavio sporno zaleđe: Ne razumijem, iskreno. VAR?!

Engleski sudac Anthony Taylor u 15. minuti susreta protiv Belgije dosudio je penal za Hrvatsku nakon prekršaja Carrsca na Kramariću, ali zbog VAR-a i "zaleđa" isti je poništio

Hrvatska reprezentacija plasirala se u osminu finala Svjetskog prvenstva nakon remija protiv Belgije 0-0, a u ponedjeljak od 16 sati za četvrtfinale bori se protiv Japana.

'Vatreni' su imali priliku povesti iz penala u 15. minuti susreta nakon što je u kaznenom prostoru Kramarića nogom nagazio Carrasco, a sudac Anthony Taylor pokazao je na bijelu točku.

Ipak, Englez se konzultirao s VAR sobom te je nakon pregleda snimke utvrdio da je Dejan Lovren bio u zaleđu prilikom centaršuta. Grafiku zaleđa, moguće i najmanjeg ikad kojemu smo do sada svjedočili, objavio je i Lovren napisavši na društvenim mrežama:

"Ne razumijem, iskreno. VAR!?", napisao je.

Grafika zaleđa itekako je zbunjujuća s obzirom na to da se rame i glava Vertonghena nalaze bliže golu, ali tehnologija tvrdi da je Lovrenovo rame bliže. Više o suđenom zaleđu pročitajte OVDJE

Unatoč poništenom penalu, Hrvatska je uspješno prošla u daljnju fazu natjecanja gdje je čeka Japan.

Prognoziraj pobjednika SP-a i osvoji reprezentativni dres Luke Modrića! Klikni OVDJE.