Mađarski mediji: Ferencvarošev najteži poraz ikad na Groupami

Dinamo je pregazio Fradi, ovo je bio hladan tuš i najteži poraz Ferencvaroša Groupama areni, rečenice su i naslovi koji dominiraju mađarskim medijima

Nakon prvog poluvremena nada je još postojala. Za Ferencvaroš. Tako su mislili mađarski mediji koji su već u 47. minuti morali promijeniti mišljenje kada je Bruno Petković pogodio za 2-0 Dinama na Groupama Areni.

Mađarskom prvaku tada su trebala tri gola da ostane u kvalifikacijama Lige prvake. Ne samo da nije zabio nijedan, već su primili još dva, a mogli su i peti da Petković u završnici nije promašio kazneni udarac.

KOMENTAR Bravo, dečki! Ovaj Dinamo ne mora se bojati nikoga u Europi

- Fradi je doživio najteži domaći poraz na Groupama areni u povijesti - zanimljiv je podatak iznio mađarski 24.hu.

Najtiražniji mađarski sportski list Nemzeti Sport, pak, napisao je da razočarali nisu samo Fradijevi navijači.

- Ovo je bio hladan tuš - stoji na kraju teksta.

VIDEO IZ SVLAČIONICE Bjelica u deliriju! Pogledajte slavlje 'modrih' nakon pobjede

Portal Index.hu, pak, bio je najrealniji.

- Dinamo je pregazio Fradi.

I izborio utakmicu s Rosenborgom za skupinu Lige prvaka, dok će se Fradi morati pokušati utješiti onom Europske lige.