Dinamo protutnjao Varaždinom: Zelenika pet puta išao po loptu

Već u šestoj minuti Varaždince je načeo Atiemwen, a deset minuta kasnije gol za 2-0 zabio je Mišić. Obrana Varaždina izgledala je potpuno nedoraslo zadatku, a Dinamo je naposljetku brojao do pet

Dinamo je u gostima svladao Varaždin u 25. kolu HNL-a!

Ove momčadi ravnopravno su izgledale tek prvih pet minuta utakmice, a onda je u šestoj Atiemwen zabio za 1-0 Dinama.

Obrana Varaždina od tad je izgledala potpuno izgubljeno i nedoraslo zadatku, a već u 16. minuti zabio je Mišić za 2-0.

Potom je u 23. minuti za 3-0 zabio Gavranović, a s tim se rezultatom otišlo i na predah.

KOMENTAR Škola nogometa Lovre Majera: Čak triput direktno asistirao, a sudjelovao kod svih pet golova!

U nastavku je u 70. minuti za 4-0 zabio Oršić, a potom i za konačnih 5-0 osam minuta kasnije, ali bitno je spomenuti i nevjerojatnog Lovru Majera koji je asistirao za čak tri gola, a sudjelovao je u - svih pet!

Dinamo je sad prvi s 57 bodova, a Varaždin deveti s 22 boda.