Komentari 127

Dinamo protutnjao Varaždinom: Zelenika pet puta išao po loptu

Već u šestoj minuti Varaždince je načeo Atiemwen, a deset minuta kasnije gol za 2-0 zabio je Mišić. Obrana Varaždina izgledala je potpuno nedoraslo zadatku, a Dinamo je naposljetku brojao do pet

Dinamo je u gostima svladao Varaždin u 25. kolu HNL-a!

Ove momčadi ravnopravno su izgledale tek prvih pet minuta utakmice, a onda je u šestoj Atiemwen zabio za 1-0 Dinama.

Obrana Varaždina od tad je izgledala potpuno izgubljeno i nedoraslo zadatku, a već u 16. minuti zabio je Mišić za 2-0.

Potom je u 23. minuti za 3-0 zabio Gavranović, a s tim se rezultatom otišlo i na predah.

Škola nogometa Lovre Majera: Čak triput direktno asistirao, a sudjelovao kod svih pet golova!

U nastavku je u 70. minuti za 4-0 zabio Oršić, a potom i za konačnih 5-0 osam minuta kasnije, ali bitno je spomenuti i nevjerojatnog Lovru Majera koji je asistirao za čak tri gola, a sudjelovao je u - svih pet!

Dinamo je sad prvi s 57 bodova, a Varaždin deveti s 22 boda.

1. HNL, 25. KOLO 15:00 , Varaždin
Varaždin
0 : 5
Dinamo
Atiemwen 7' Mišić 16' Gavranović 23' Oršić 70', 78'
90'

Kraj utakmice!

86'

Zamalo i šesti gol Dinama! Majer je loptu poslao Gavranoviću, ovaj je sam izašao pred golmana, zaobišao ga, no potom promašio prazan gol...

78'

Opet gol za Dinamo! Majer je namjestio još jedan gol! Sve danas kreće od njega... Sad je lijepom asistencijom pronašao Oršića koji je samo imao utrpati loptu u mrežu!

70'

GOOOL! Oršić! Pokupio je lijepo dodavanje Lovre Majera, s krila ušao par metara u sredinu i s nekih 20 metara briljantno opalio po golu. Golman nije mogao ništa!

68'

Oršić! Trčao je po lijevoj strani prema golu Varaždina, no u stopu ga je pratio i njegov čuvar. Nije se uspio dobro namjestiti pa je malo slabije pucao po golu iz teškog kuta, dovoljno da Zelenika to obrani!