Mandžukić bolji od Perišića i Olića: Müller zabio za pobjedu

Mandžukić je igrao za Bayern do 86. minute kada ga je zamijenio Kirchhoff. Za Wolfsburg je Olić igrao do 84. minute, dok je Perišić u igru ušao u 68. minuti

U 'hrvatskom' derbiju 7. kola Bundeslige Bayern je na Allianz Areni pobijedio Wolfsburg 1-0.

Gol odluke zabio je Thomas Müller u 63. minuti. Franck Ribery prošao je po lijevoj strani, Mario Mandžukić nije stigao do lopte, ali je zato tu bio Müller koji je zabio za pokazalo se kasnije pobjedu Bavaraca.

Mario Mandžukić u 80. minuti imao je priliku riješiti utakmicu, izašao je sam pred golmana 'vukova' nakon odličnog proigravanja Shaqirija, ali nije uspio zabiti.

Hrvatski napadač igrao je za Bayern do 86. minute kada ga je zamijenio Kirchhoff. Za Wolfsburg je Ivica Olić igrao do 84. minute, dok je Ivan Perišić u igru ušao u 68. minuti.

Do uvjerljive pobjede na domaćem terenu stigla je Borussia. Oni su u Dortmundu zabili pet golova Freiburgu. U prvom poluvremenu dva je puta mrežu gostiju tresao Reus. U nastavku dva je gola zabio Lewandowski, a jednom je zabio Blaszczykowski.

Borussia i Bayern nakon sedam kola imaju 19 bodova, dok je treći Bayer sa samo bodom zaostatka.