Messi zabio kao džoker s klupe, Trincaov prvijenac za pobjedu

Barcelona je pobijedila kod Betisa 3-2 u neobičnoj utakmici u kojoj je Messi počeo kao rezerva pa ušao i pokrenuo stvari, a Griezmann se osramotio promašajem pred praznim golom

U utakmici 22. kola španjolske nogometne lige Barcelona je slavila kod Betisa s 3-2 golom Trincaoa u 87. minuti.

Betis je poveo preko Iglesiasa (38), Barca preokrenula u drugom dijelu golom Messija (59), samo dvije minute nakon što je ušao u igru, i autogolom Ruiza (58), opet nakon udarca Messija i nevjerojatnog promašaja Griezmanna, koji se pogodio u nogu.

Momčad iz Seville izjednačila je golom "iskupljenika" Ruiza u 75. minuti. Tri minute prije kraja Brazilac Trincao je pogodio prvijenac za pobjedu Katalonaca i to neobranjivim udarcem pod prečku.

Barca je pobjedom došla na drugo mjesto, s istim brojem bodova kao i trećeplasirani Real, a za liderom Atleticom zaostaju sedam bodova i imaju dvije utakmice više.