Milan srušio Fiorentinu na San Siru i napredovao na 6. mjesto

Nogometaši Milana u posljednjoj su utakmici 20. kola Serie A pobijedili Fiorentinu 2-0 na San Siru. Strijelci za 'rossonere' bili su Carlos Bacca i Kevin-Prince Boateng

U derbiju 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Fiorentinu 2-0 upisavši tek drugu pobjedu u posljednjih šest kola.

Bio je to siromašan derbi u kojem su golovi pali na početku prvog i na kraju drugog poluvremena. Domaćine je u vodstvo doveo Carlos Bacca u četvrtoj minuti utakmice, a pobjedu je potvrdio Kevin-Prince Boateng u 88. minuti.

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić odigrao je cijeli susret za goste i uklopio se sivilo 'viola'. Milan Badelj nije igrao zbog ozljede.