Mirko Vučinić ušao i donio bod Juventusu protiv Cagliarija

Conte je izveo kombinirani sastav u kojem nije bilo Pirla, Buffona i Vučinića, a gosti su to iskoristili i poveli u 12. minuti. Juventus je ipak do kraja uspio izjednačiti

Nogometaši Juventusa remizirali su protiv Cagliarija 1-1 u 37. kolu Serie A na oproštaju od svojih navijača u ovoj sezoni.

Trener 'stare dame' Antonio Conte izveo je kombinirani sastav u kojem nije bilo Pirla, Buffona i Vučinića, a gosti su to iskoristili i poveli u 12. minuti golom Ibarba.

Juventus je nakon tog početnog šoka imao dominaciju, čak su i pogodili prečku (Giovinco), ali na poluvrijeme se otišlo vodstvom gostiju.

U nastavku Juve je nastavio dominirati, a do gola su došli u 61. minuti golom Vučinića, koji je u igru ušao 10 minuta ranije.

Bila je to lijepa akcija Marchisija i Vidala, a Vučiniću je ostao najlakši dio posla, pospremiti loptu u mrežu.

Do kraja utakmice bilo je prilika na obje strane, ali rezultat se nije mijenjao.

U drugoj utakmici koja se igrala u subotu Catania je pobijedila Pescaru 1-0. Jedini gol na utakmici zabio je Gomez u 52. minuti.

Ante Vukušić cijelu je utakmicu gledao s klupe za pričuve.