Modriću Marca dala 'osmicu': 'On je dijelio specijalitete kuće'

Odigrao je dobru loptu za Joselua koji je pogodio prečku. Bio je svježiji i bolji u prvom poluvremenu. Dobre su to vijesti za Ancelottija jer je izgledalo kao da Luka blijedi, napisali su iz Marce

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić (38) odigrao je u 20. kolu La lige cijelu utakmicu u dresu Real Madrida u pobjedi na gostovanju kod Getafea 0-2 (0-1). Nakon što se prethodna dva susreta nije ni zagrijavao, sad je odradio 90 minuta.

SUDAR MLADOSTI I ISKUSTVA VIDEO Modrić protiv zločestog dečka engleskog nogometa. Pogledajte kako je prošao duel

Prema Sofascoreu je Luka dobio ocjenu 7.3, dok su mu kolege iz španjolske Marce dale ocjenu 8.

- Odigrao je dobru loptu za Joselua koji je pogodio prečku. Bio je svježiji i bolji u prvom poluvremenu, a dijelio je 'specijalitete kuće'. Dobre su to vijesti za Ancelottija jer je izgledalo kao da Luka blijedi. Na lopti je pokazao klasu i istrpio prekršaje, a povezivao je redove  - napisali su.

Iako se šuškalo da bi u posljednjim trenucima prijelaznog roka mogao otići u Saudijsku Arabiju, to se ipak nije dogodilo već će ostati 'kralj' do kraja ugovora. A nakon dobre predstave možda i počne dobivati više minuta u momčadi Carla Ancelottija.