Muškarci, učite: Sjajan potez nogometašica Notts Countyja

Neki izvode slobodnjake prije sučeva zvižduka, a igračice Notts Countyja izvele su potez koji je potpuno zbunio nogomteašice Arsenala. No nije bio dovoljan za 3 boda

Posljednjih godina internet je prepun videa na kojima nogometaši izvode različite varke prilikom prekida. U tu su rubriku od četvrtka ušle i žene, točnije nogometašice Notts Countyja.

Na domaćoj premijerligaškoj utakmici protiv Arsenala stajalo je 0-0 do 28. minute, a onda je stigao slobodnjak na 18 metara od gola za Notts County.

Ellen White stajala je ispred lopte dok joj je suigračica izvodila slobodnjak. Zaletjela se prema lopti i stala, potom je druga igračica gurnula loptu u stranu, a White je iskoristila dekoncentraciju obrane Arsenala i lijepo pogodila u donji lijevi kut.

Taj potez ipak nije donio pobjedu Countyju jer je Ubogagu šest minuta prije kraja zabila za 1-1, no maštovitost igračica Notts Countyja hit je na internetu.