Napoli bolji od Galatasaraya, Radošević igrao od 77. minute

U Napulju su u ponedjeljak trebala zaigrati i dva velika pojačanja domaćina Gonzalo Higuain i Pepe Reina, ali ih je trener Rafa Benitez cijelu utakmicu ostavio na klupi

Napoli je na svom Sao Paolu u prijateljskoj utakmici pobijedio Galatasaray 3-1, a Josip Radošević je za domaćine igrao od 77. minute.

U Napulju su u ponedjeljak trebala zaigrati i dva velika pojačanja domaćina Gonzalo Higuain i Pepe Reina, ali ih je Rafa Benitez cijelu utakmicu ostavio na klupi.

Napoli je poveo već u 5. minuti golom Pandeva. Gosti su izjednačili u 57. minuti lijepim golom Amrabata.

Novo vodstvo Napoliju u 81. minuti donio je Zuniga koji je izbjegao zaleđe, pobjegao obrani Galatasaraya, zaobišao golmana gostiju i zabio za 2-1.

Konačnih 3-1 u 90. minuti iz penala je postavio Insignia.

Zanimljivo, gosti su kraj utakmice dočekali sa samo devet igrača jer su im isključeni Nounkeu i Muslera.