Neymar debitirao u Gdanjsku: Lechija remizirala s Barcom...

Barcelona je počela s Lionelom Messijem u momčadi, dok je Brazilac Neymar priliku čekao s klupe, a u igru je ušao u 77. minuti umjesto Alexisa Sancheza

Nogometaši Barceloni u utorak navečer odigrali su 2-2 u prijateljskoj utakmici protiv Lechije u Gdanjsku.

Barca je počela s Messijem u momčadi, dok je Neymar priliku čekao s klupe, a u igru je ušao u 77. minuti umjesto Alexisa Sancheza. S Messijem nije zaigrao jer je Argentinac samo minutu ranije napustio teren.

Domaćini su neočekivano poveli u 15. minuti golom Jaroslawa Bienuke. Katalonci su izjednačili desetak minuta kasnije nakon lijepe akcije koju je golom završio Sergi Roberto.

Do novog vodstva Lechija je došla u 51. minuti kada je lijepo zabio Piotr Grzelczak.

Konačnih 2-2 u 56. minuti postavio je Lionel Messi.