Nikica Jelavić ušao u igru u 73. i već minutu kasnije zabio gol

Hrvatski reprezentativac u dresu Rangersa zabio je drugi gol za svoju momčad u pobjedi 2-0 na gostovanju kod Heartsa. Nikica je ušao u 73. minuti, a zabio u 74.

Devetka Glasgow Rangersa ponovno zabija. Hrvatski nogometni reprezentativac Nikica Jelavić zabio je lijep gol u pobijedi svojih Rangersa na gostovanju kod Heartsa. Nikica je ušao u 73. minuti, a već nekoliko sekunda kasnije zabio je drugi gol u pobjedi 2-0. Bio je to Jelavićev peti gol i 32. bod vodećeg Glasgowa. Hearts je peti s 18, a Celtic treći s dvije utakmice manje i 19 bodova.