Ispod zapadne tribine Dinamovog stadiona, kod spomenika poginulim pripadnicima Bad Blue Boysa u Domovinskom ratu, predstavljena je nova navijačka udruga. Okupilo se pedesetak navijača, a bilo je tu nekih koji su i osnivači BBB-a. Za početak su položili vijenac.
- Došlo je vrijeme da se ujedinimo i da pomognemo ovom klubu. Volimo nogomet, Dinamo, Zagreb, Hrvatsku, i to nam je najveći motiv. Želimo da bude kao nekad i da svi sa sjevera ujedinjeni bodrimo svoj klub - rekao je glasnogovornik navijačke udruge, David Marelj te odgovorio na pitanje kako gledaju na inicijativu 'Za naš Dinamo' koju su pokrenuli Dario Šimić, Igor Bišćan, Silvio Marić i Tomislav Šokota.
- To nas ne zanima. Ne zanimaju nas ta kadrovska pitanja. S time se ne želimo baviti. Jasno je da nešto ne štima, ali to nije naš posao - kratko je odgovorio Marelj.
Okupljenima se kratko predstavio i predsjednik udruge, Tomislav Sarić Sarma:
- Evo, mrtvi otvaraju oči živima. Našli smo se ovdje, za nas na svetom mjestu i nadamo se da više neće biti svađe i da ćemo pomoći našem Dinamu - rekao je Sarić ispred spomenika poginulim Boysima.
Za vrijeme predstavljanja udruge u jednom je trenutku bez problema i bez reakcija kroz masu svojim automobilom prošao i Zdravko Mamić. Sa strane sa štakom je sve gledao legendarni Stjepan Lamza, a na kraju je sve završilo skandiranjem 'Dinamo Zagreb'.